Dozowanie chemiczne

 • Flokulatory

  0 out of 5

  Układy dozowania chemii stanowią niewielki, ale kluczowy komponent wielu instalacji oczyszczania ścieków. Od ich wydajności, niezawodności i skuteczności zależy praca praktycznie wszystkich innych urządzeń.

  Rozwiązania oferowane przez EMI są dopasowane do wymogów stawianych przez przemysł. Opieramy się na komponentach firm, których globalna pozycja potwierdza jakość i niezawodność ich produktów.

  Doświadczenia zebrane przez instalatorów na dziesiątkach obiektów pozwalają nam skupić się na tych właściwościach instalacji, które są kluczowe dla Inwestorów oraz ekip obsługujących systemy.

  Z racji działania z niebezpiecznymi substancjami, oferowane przez nas instalacje są wielokrotnie sprawdzane pod kątem bezpieczeństwa pracy.

 • Układy dozowania chemikaliów

  0 out of 5

  Firma EMI rozwinęła szeroką gamę układów roztwarzania i dozowania chemikaliów używanych w procesach oczyszczania ścieków i w innych branżach. Oferujemy gotowe rozwiązania i projekty indywidualne.

  Standardowe rozwiązania obejmują pompy dozujące sprawdzonych producentów, armaturę (m.in. zawory stopowe, tłumiki pulsacji, manometry, etc), wanny wychwytowe oraz zbiorniki i pompy transferowe. Bardziej skomplikowane układy zawierają również podsystemy przygotowania/kondycjonowania roztworów i systemy transportu surowców.

  Układy dozowania chemikaliów firmy EMI łączą komponenty uznanych producentów z ekspercką wiedzą i doświadczeniem zdobytym w setkach instalacji.